У рамках освітньої компоненти «Політика стійкого міського транспорту в Європі», для здобувачів освіти освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра та магістра 15, 18, 24 та 26 квітня 2024 р. відбулися лекції на тему «EU Road Safety: Towards Vision Zero», професора Антоніо Комі з Університету Тор Вергата (м. Рим, Італія).

Завдяки професору Антоніо Комі українські студенти наразі обізнані у підходах щодо проєктування «Безпечної транспортної мережі» та шляхах досягнення «Vision Zero». Головна ідея формування такої системи: «В будь-якій ситуації людина може помилитись. Транспортна мережа – не може. Ми повинні створювати транспортну мережу для людей, а не просити людей пристосовуватись до її недосконалості».

Організація гостьових лекцій стала можлива завдяки проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module «Sustainable Urban Transport Policy in Europe», що реалізується кафедрою транспортних систем і логістики.

ВІДЕО ЗАХОДУ

Дорогі харків’яни і гості міста!

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова запрошує усіх на «#BeketovUni збирає друзів» — довгоочікуваний ОФЛАЙН захід, незабутній день, присвячений обранню майбутнього фаху.

📅 18/05/2024
🕛 12:00

📍 Місце проведення — онлайн на платформі Zoom та очно у безпечному місці у центрі Харкова

Реєстрація за посиланням

У програмі заходу:

🏗Побудова генерального плану сучасного міста
💐Квест зі складання фітокомпозиції
🍸Майстер-клас зі виготовлення коктейлів
🧪Демонстрація використання smart-технологій
🏙 Можливість відчути себе проєктувальниками міста, дизайнерами, майбутніми фахівцями
📚 Майстер-класи від провідних спеціалістів
🎓 Презентації спеціальностей.
🎉 Різноманітні конкурси, ігри, вікторини
🗣 Спілкування зі студентами та представниками молодіжних організацій

Програма #BeketovOpenSpace розрахована на різні вікові групи. Захоплююче для дітей, повчально для абітурієнтів, корисно для батьків.

18 квітня 2024 р. відбулось засідання секції «ТРАНСПОРТ ЯК СКЛАДОВА СТАЛОГО РОЗВИТКУ МІСТ» XVIІ Всеукраїнської студентської науково-технічної конференції «Сталий розвиток міст» (89-а студентська науково-технічна конференція) під керівництвом професора кафедри транспортних систем і логістики Юрія Давідіча. Секція організована в рамках проєкту Jean Monnet Module «Політика стійкого міського транспорту у Європі».

Студенти взяли активну участь у конференції. В своїх доповідях, у змістовних та яскравих презентаціях були висвітлені актуальні теми щодо розвитку сталого транспорту в містах, вирішення нагальних проблем у транспортному секторі та векторів майбутнього розвитку:

- Роль транспорту в період воєнного стану в Україні:
- Аналіз плану дій щодо військової мобільності у Європейському Союзі
- Пріоритетність розвитку видів транспорту у Європейському Союзі
- Аналіз ініціатив щодо скорочення шкідливих викидів від транспорту у Європейському Союзі тощо.

Теми досліджень стосувались різних напрямків розвитку транспорту в Україні, що свідчить про зацікавленість та не байдужість студентів до сьогодення та майбутнього України.

ВіДЕО ЗАХОДУ

Привіт, абітурієнте👋🏻

Правила прийому на навчання вже прийняті, тож ми готові ділитися з вами основною інформацією щодо вступу в 2024 році. Доєднуйся на прямий ефір марафону «Абітурієнт 2024 - ти не один» на тему: «Нюанси вступної кампанії у 2024 році».

🗣️Спікер
відповідальний секретар приймальної комісії Катерина Сорокіна

📍Місце зустрічі
Телеграм-канал https://t.me/beketovuni_vstup або за посиланням:

Код доступу: BEKETOV_24

🗓️Дата
22 квітня 2024 року (понеділок)

⏰Час

Пам‘ятай, що ти не один і Бекетівський завжди поруч💙💛

photo 2024 04 18 08 55 50

Привіт, абітурієнте👋🏻

📣Важливе нагадування

Реєстрація на НМТ добігає кінця❗️

11 квітня - останній день реєстрацій на національний мультипредметний тест (основна сесія)

До 15 квітня учасники НМТ мають можливість у своїх персональних кабінетах вносити зміни щодо:
🔹🔸навчального предмету за вибором;
🔹🔸населеного пункту в Україні, або за кордоном, де учасник тестування перебуватиме в дні проведення НМТ

Отримати технічну та консультативну допомогу можна за адресою: м. Харків, вул. Сумська,40, Харківький національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, безпечний простір, або за телефонами: (057)707-32-63, 0967184107

Ми у соцмережах

На сайті 163 гостя та 0 користувачів