×

Повідомлення

Lack of access rights - File 'http:/k-tsl.com/wp-content/uploads/2018/11/2-300x169.jpg'

Lack of access rights - File 'http:/k-tsl.com/wp-content/uploads/2018/11/1-204x300.jpg'

Lack of access rights - File 'http:/k-tsl.com/wp-content/uploads/2018/11/4-300x169.jpg'

Lack of access rights - File 'http:/k-tsl.com/wp-content/uploads/2018/11/3-300x169.jpg'

Робочі зустрічі проекту SmaLog програми Erasmus+/KA 2 у місті Лева

 

Кафедра Транспортних систем і логістики взяла участь у робочих зустрічах проекту Erasmus+/KA 2 Master in Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog) Впродовж 22-24 жовтня у Національному университеті «Львівська політехніка» відбулись робочі зустрічі учасників проекту «Магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» (SmaLog)». Відповідно до графіку анонсованої події:

 

 

22 жовтня відбулась Моніторингова місія національного Еразмус+ офісу України, в результаті якої була надана позитивна оцінка ефективності першого року реалізації проекту. Заходи з моніторингу дозволили виявити позитивні аспекти в реалізації проекту та напрямки розвитку, що потребують удосконалення та підсилення.

 

23 жовтня в рамках робочих зустрічей відбулось третє засідання Комітету з управління проектом. Були проведені підсумки тих задач, що вже реалізовані та визначені напрямки подальшої діяльності. Напружена робота та тривалі дискусії сприяли знаходженню найкращих рішень для майбутньої реалізації проекту

 

.

 

24 жовтня відбулась зустріч із студентами «Львівської політехніки», які навчаються за розробленою в рамках проекту магістерською програмою «Розумний транспорт і логістика для міст». Ця зустріч дозволила магістрам познайомитись з командою проекту SmaLog, поспіклуватись з представниками європейських університетів-партнерів проекту, з українськими та іноземними роботодавцями.