×

Повідомлення

Lack of access rights - File 'http:/k-tsl.com/wp-content/uploads/2017/09/E.png'

Lack of access rights - File 'http:/k-tsl.com/wp-content/uploads/2017/12/1.jpg'

Lack of access rights - File 'http:/k-tsl.com/wp-content/uploads/2018/02/EB01-768x1024.jpg'

Lack of access rights - File 'http:/k-tsl.com/wp-content/uploads/2018/02/EB02-1024x768.jpg'

Lack of access rights - File 'http:/k-tsl.com/wp-content/uploads/2018/02/EB05-1024x768.jpg'

Lack of access rights - File 'http:/k-tsl.com/wp-content/uploads/2018/02/EB03-1024x768.jpg'

Lack of access rights - File 'http:/k-tsl.com/wp-content/uploads/2018/02/EB04-1024x768.jpg'

Представник кафедри Транспортних систем і логістики прийняла участь у зустрічі грандхолдерів проектів Erasmus+/KA 2 у м. Брюссель

у рамках проекту
Master in Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog)

Зустріч відбулась 29, 30 січня 2018 р.

 

Основними питаннями зустрічі були практика впровадження проектів Erasmus+/KA 2 з розвитку потенціалу (Capacity Building in Higher Education), управляння проектом у рамках грантової угоди та фінансове регулювання проекту відповідно до встановлених правил. Зустріч проходила на базі Management Centre Europe, м. Брюссель (Бельгія). Організатор зустрічі – Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA). 

 

Разом із координатором проекту проф. Антоніо Комі (м. Рим, університет Тор Вергата) представник країн-партнерів доцент кафедри транспортних систем і логістики Ольхова Марія (м. Харків, Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова) приймали участь у обговоренні питань з менеджменту проектів, у групі підтримки та допомоги (helpdesk) реалізації проекту SmaLog, зокрема додаткової мобільності.  Відвідано індивідуальні консультації з офіційним представником EACEA щодо питань з реалізації проекту SmaLog.Основними питаннями зустрічі були практика впровадження проектів Erasmus+/KA 2 з розвитку потенціалу (Capacity Building in Higher Education), управляння проектом у рамках грантової угоди та фінансове регулювання проекту відповідно до встановлених правил. Зустріч проходила на базі Management Centre Europe, м. Брюссель (Бельгія). Організатор зустрічі – Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA).

  

 

Проведено зустріч з офіційними представниками Erasmus+ UA Світланою Шитіковою та Веронікою Ткаченко, обговорено особливості впровадження проектів на території України.