Студенти спеціальностей транспортні технології та логістика допомагають оптимізувати роботу маршрутного транспорту міста Кам’янське

Студенти спеціальностей транспортні технології та логістика допомагають оптимізувати роботу маршрутного транспорту міста Кам’янське.

 

Подивитись відео

 

Основні проблеми у транспортному обслуговуванні міста Кам’янське зазначив керівник проекту, проф. Віктор Костянтинович Доля.

 

Подивитись відео

 

За ініціативою Мерії та Управління транспортом міста Кам’янське студентами спеціальностей транспортні технології та логістика було проведено обстеження пасажиропотоку на автобусних маршрутах міста.

 

Подивитись відео

 

Чому саме для даного проекту було обрано студентів, науковців і фахівців кафедри Транспортних систем і логістики, пояснює Дмитро Павлович Канельський начальник юридичного відділу управління транспортної інфраструктури та зв’язку м. Кам’янське.

 

Подивитись відео

 

Надалі студентами будуть розроблені та запропоновані заходи щодо покращення роботи транспорту, обслуговування пасажирів та визначення оптимального тарифу на перевезення, що буде влаштовувати як пасажирів так і перевізників.

 

Інші відео

Детальніше