День відкритих дверей кафедри ТСЛ 26.11.16

26 листопада 2016 року кафедрою «Транспортних систем і логістики» Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова було проведено день відкритих дверей.

Викладачі і студенти кафедри ТСіЛ за підтримки керівництва університету запросили випускників шкіл та технікумів у кількості 43 осіб до себе у гості.

Ми надали змогу майбутнім абітурієнтам ознайомитися з умовами навчання в Університеті за напрямками навчання «Транспортні технології» та «Менеджмент (Логістика)».

Майбутнім фахівцям зі спеціальностей «Логістика», «Транспортні системи», «Митна справа», «Організація і регулювання дорожнього руху», «Автотехнічна експертиза», «Організація перевезень і управління на транспорті», «Міжнародні перевезення» у теплій та невимушеній атмосфері були презентовані особливості їх майбутніх професій.

Екскурсію лабораторією «Ергономічних та транспортних проблем» проводять к.т.н. доц. Прасоленко Олексій Володимирович та волонтери студентки 4 курсу.

 

 

Демонстрацію шкірно-гальванічноїреації, вимірювання частоти сердечних скорочень, електроенцефалограми, ПАРС та інших методів функціональної діагностики водіївпроводять к.т.н. доц. Прасоленко Олексій Володимирович та волонтери студентки 4 курсу.

 

Завідувач кафедрою ТСЛ д.т.н. проф. Доля Віктор Костянтинович розповідає майбутнім абітурієнтам про нюанси обраних ними напрямів навчання.

 

 

Завідувач кафедрою ТСЛ д.т.н. проф. Доля Віктор Костянтинович радо зустрічає своїх майбутніх студентів та розповідає про європейські стандарти навчання на кафедрі, диплом європейського зразка та можливість стажування за кордоном.

 

 

Про перспективи спеціальності «Митна справа» розповів ст. викладач Левада Валерій Павлович.

 

Волонтери кафедри ТСіЛ студентки 4 курсу  частують своїх майбутніх колег печивом, цукерками, кавою та чаєм.

 

 

Опанувати велику кількість інформації допомагає гарячий чай.

 

Про спеціальність «Організація і регулювання дорожнього руху» розповів д.т.н.  проф. Лобашов Олексій Олегович.

 

Про навички, що отримують студенти в результаті вивчення дисциплін «Організація дорожнього руху» та «Техннічні засоби організації дорожнього руху», про практичне застосування отриманих навичок при проектуванні реконструкції світлофорних об'єктів та об'ктів транспортної інфраструктури розповів ас. Бугайов Ігор Сергійович.

 

 

Нюанси спеціальності «Автотехнічна експертиза» для майбутніх студентів презентує  провідний судовий експерт вищої кваліфікації Харківського НДІ судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бакаріуса к.т.н. доц. Сабадаш Володимир Вікторович. Майбутні абітурієнти кафедри ТСіЛ ознайомлюються з матеріалами експертизи.

 

 

На дні відкритих дверей кафедри ТСіЛ присутні учні 9 класу з батьками.

 

 

Виступ відповідального за профорієнтаційну роботу кафедри ТСіЛ к.е.н. доц. Пруненка Дмитра Олександровича.

 

 

Запрошуємо на навчання усіх бажаючих.