lc

 

UK-Ukraine Twinning Initiative – ініціатива, яка координується Cormack Consultancy Group та Фондом Президента України з питань освіти, науки та спорту за підтримки Universities UK International. Ініціатива передбачає співпрацю між університетами та дозволяє міжнародним партнерам запропонувати індивідуальну підтримку кожному університету України.

Завдяки цій ініціативі налагоджено співпрацю з Loughborough University, School of Architecture, Building and Civil Engineering, основним фокусом співпраці наразі є формування ініціатив для післявоєнної відбудови міст та проведення спільних досліджень, спрямованих на підтримку відновлення України.

Однією із спільних ініціатив є проєкт «Цифрові рішення для максимальної готовності для післявоєнної реконструкції антропогенного середовища», під керівництвом професора Тарека Хассан, в межах якого кафедра Транспортних систем і логістики працює над створенням «Рекомендації до розробки планів мікромобільності у післявоєнній відбудові населених пунктів України».
Ініціатива спрямована на створення інформаційно-аналітичного контенту (Рекомендацій), який дозволить під час організації мобільності населення враховувати світові практики, стан та перспективи мікромобільності в контексті післявоєнного відновлення міст України.

 

Група розробників Рекомендацій:


Рославцев Дмитро Миколайович, к.т.н, доцент – керівник групи;
Куш Євген Іванович, к.т.н, доцент, завідувач кафедрою;
Понкратов Денис Павлович, д.т.н, доцент;
Ольхова Марія Володимирівна, к.т.н, доцент;
Бурко Дмитро Леонідович, к.т.н, доцент;
Боцман Анастасія Олексіївна – аспірантка кафедри;
Плигун Ольга Андріївна – дослідниця.

 

Розробка Рекомендацій передбачає:


- огляд практик ЄС та Великобританії;
- аналіз стану мікромобільності в Україні, інфраструктурного та нормативного забезпечення;
- аналіз впливу війни на міську мобільність населення;
- опитування населення для визначення перспектив мікромобільності в Україні;
- інтерв’ю з різними групами стейкхолдерів, зокрема, представниками органів місцевого самоврядування, громадських організацій, бізнесу.

 

Основні заходи проєкту:


— 8-15 червня 2023 р. – стажування, консультації, семінар із групою транспортного планування університету Лафборо: обговорення програми досліджень;
— 24 липня – 07 вересня 2023 р. – опитування населення для визначення перспектив мікромобільності в Україні;
— 10 серпня – 23 вересня 2023 р. – інтерв’ю стейкхолдерів щодо поточного стану та перспектив розвитку мікромобільності в Україні;
— 9 жовтня – ознайомлення з драфтом «Рекомендації до розробки планів мікромобільності у післявоєнній відбудові населених пунктів України»;
— 11 жовтня – підсумкова онлайн-конференція для презентації Рекомендацій та основних результатів проєкту.

  

Рекомендації до розробки планів мікромобільності у післявоєнній відбудові населених пунктів України будуть доступні на цій сторінці.

 

Звернутися з пропозицією до співпраці можна електронною поштою: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Вдячні представникам організацій, які вже підтримали нашу ініціативу!

 t0524

 

Ми у соцмережах

We have 50 guests and no members online